Collection: Products
-
Chocolate Porsche
Regular price From $ 95.00Regular priceUnit price / perSale price From $ 95.00 -
Cinnamon, Cardamom, Cayenne: 3C
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $ 3.00Regular priceUnit price / perSale price $ 3.00 -
Coffee Cups
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $ 3.00Regular priceUnit price / perSale price $ 3.00 -
Cookies n Cream
Regular price $ 3.00Regular priceUnit price / perSale price $ 3.00 -
Cranberry Orange
Regular price $ 3.00Regular priceUnit price / perSale price $ 3.00 -
Double Dark
Regular price $ 3.00Regular priceUnit price / perSale price $ 3.00 -
Fluffy Flower
Regular price $ 10.00Regular priceUnit price / perSale price $ 10.00 -
Frozen Hot chocolate
Regular price $ 5.64Regular priceUnit price / perSale price $ 5.64 -
Frozen Mocha
Regular price $ 7.00Regular priceUnit price / perSale price $ 7.00 -
Fun Fall bar - Small
Regular price $ 5.50Regular priceUnit price / perSale price $ 5.50 -
Sold out
Gift Box - Assorted Bars
Regular price $ 32.00Regular priceUnit price / perSale price $ 32.00Sold out -
Hanukkah Gelt
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $ 18.00Regular priceUnit price / perSale price $ 18.00 -
Homemade Marshmallow
Regular price $ 6.00Regular priceUnit price / perSale price $ 6.00 -
Honey-Roasted Peanut Butter
Regular price $ 3.00Regular priceUnit price / perSale price $ 3.00 -
Hot chocolate powder
Regular price From $ 14.00Regular priceUnit price / perSale price From $ 14.00 -
Ice Cream - Cone (1 Scoop)
Regular price $ 6.58Regular priceUnit price / perSale price $ 6.58 -
Ice Cream - Paper Cup (1 Scoop)
Regular price $ 4.23Regular priceUnit price / perSale price $ 4.23 -
Ice Cream - Waffle Cup (1 Scoop)
Regular price $ 5.17Regular priceUnit price / perSale price $ 5.17 -
Ice Cream Pint (Store pickup, pre-order online)
5.0 / 5.0
(3) 3 total reviews
Regular price $ 10.34Regular priceUnit price / perSale price $ 10.34 -
Insulated Cooler Bag
Regular price From $ 7.00Regular priceUnit price / perSale price From $ 7.00 -
Limoncello
Regular price $ 3.00Regular priceUnit price / perSale price $ 3.00







